ZIMOWE ATRAKCJE


Działamy na rynku od ponad 13 lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu ekstremalnych emocji oraz dużej dawki adrenaliny. Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie przygotować:

OFF ROAD

Już dziś zmierz się za kierownicą  samochodu terenowego! Wyjątkowa przygoda, niezapomniane emocje i ogromna dawka adrenaliny. Takie właśnie są wyprawy off roadowe! Proponujemy nowoczesną flotę, której nie straszny jest żaden teren!


IMPREZY INTEGRACYJNE

Nasze imprezy kreujemy na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży eventowej oraz w oparciu o własny specjalistyczny sprzęt. Gwarantujemy wysoki poziom realizacyjny oraz zapewniamy wykwalifikowanych instruktorów. 


SKOKOCHRON

Jako jedyni w Polsce zapraszamy na skoki z 12 metrów na gigantyczną, pneumatyczną poduszkę! Estremalne wrażenia, niezapomniane odczucia, wyjątkowa dawka adrenaliny. Przekonaj się na własnej skórze czy wystarczy Ci odwagi aby skoczyć w dół?KULA ZORBA

Wywdząca się z Nowej Zelandii ekstremalna atrakcja dostępna także u nas na terenie całej Polski. Zapraszamy śmiałków do wejścia do kuli i stoczenia się nią ze stoku z towarzyszącym uczuciem przeciążenia 3G! 


UNIMOG

Ekstremalne przeprawy wojskowym transporterem piechoty. Pojazd, któremy pokona wszystkie przeszkody na swojej drodze i nie jest mu straszny żaden teren. Przekonaj się, co potrafi nasza maszyna!